Syrop Nr 1 w grypie i przeziębieniu.*

ZŁOTY BRZUSZEK 2016 DLA SAMBUCOL BABY!

W połowie grudnia, w mroźne popołudnie odbyła się uroczysta gala plebiscytu Złoty Brzuszek 2016,  podczas której ogłoszono wyniki głosowania na najlepsze produkty dla kobiet w ciąży, młodych mam oraz dzieci do 18. miesiąca życia. Jak co roku głosowano za pośrednictwem sms’ów oraz na specjalnie powstałej stronie internetowej. Po raz kolejny inicjatorem plebiscytu był miesięcznik ‘M jak Mama’.

Celem plebiscytu było wyłonienie produktów, które cieszą się największym zaufaniem mam. Głosowanie jest swego rodzaju ‘poleceniem’ tych preparatów i usług innym rodzicom, którzy dla swoich dzieci pragną jedynie najlepszych rozwiązań. ‘Złoty Brzuszek 2016’ jest tym bardziej cenną nagrodą, że przyznają ją sami konsumenci.

W tym roku specjalne wyróżnienie powędrowało do preparatu Sambucol BABY, który zdobył nagrodę w kategorii ‘NIEMOWLĘ’. W tej szerokiej kategorii znalazły się produkty, które młodzi rodzice uznali za najbardziej skuteczne. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny zaufaliście marce SAMBUCOL. Właśnie dla takich chwil wiemy, że warto starać się dla Was każdego dnia jeszcze bardziej. Dziękujemy! :)

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejrozumiem
newsletter_baner_SQ