Syrop Nr 1 w grypie i przeziębieniu.*

Skuteczna terapia owocami czarnego bzu, czyli jaki preparat wybrać?

Właściwości zdrowotne owoców czarnego bzu znane są od wielu pokoleń. Dziko rosnąca roślina z powodzeniem stosowana była już przez nasze prababki, które gotowały z nich kompoty i podawały swoim domownikom w stanach grypy i przeziębienia. Dzisiaj, wchodząc do apteki widzimy na półkach ogromne ilości preparatów na bazie owoców i kwiatów czarnego bzu z przeróżnymi dodatkami. Skąd wiedzieć, który preparat wybrać?

Owoce czarnego bzu wykazują wiele korzystnych dla zdrowia właściwości. Dzięki zawartości wielu cennych witamin oraz soli mineralnych wykorzystywane są w schorzeniach związanych z trawieniem i pracą nerek, ale przede wszystkim w leczeniu grypy i przeziębienia. Owoce czarnego bzu:

  • Działają napotnie,
  • Wykazują właściwości przeciwbólowe,
  • Wspomagają eliminację produktów przemiany materii oraz niszczenie wirusów.

Aby zachować te właściwości owoców czarnego bzu konieczne jest ich odpowiednie przetworzenie. Syropy z linii Sambucol ekstrahowane są na zimno. Ekstrahowanie polega na odpowiednim wyodrębnieniu określonych składników. Ważne jest, by proces odbywał  się w niskiej temperaturze, ponieważ na gorąco najcenniejsze składniki mogą ulegać destrukcji. Dzięki takiemu przetworzeniu, w Sambucolu  możliwe jest wyizolowanie aktywnego składnika Antivirin®.

Cały proces odbywa się warunkach kontrolowanych laboratoryjnie. Skuteczność syropu w stanach grypy i przeziębienia zostało potwierdzone klinicznie. Eksperci dowiedli, że Sambucol z ekstraktem owoców czarnego bzu  działa bardzo skutecznie w porównaniu z innymi preparatami . Nie tylko wspomaga organizm , ale także działa profilaktycznie, blokując namnażanie wirusów i tworzy barierę ochronną, której inne syropy na przeziębienie nie są w stanie stworzyć. To właśnie lecznicze działanie owoców czarnego bzu sprawia, że syrop Sambucol jest wskazywany przez lekarzy, jako preparat najskuteczniejszy w grypie i przeziębieniu.

Przekonaj się sam!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejrozumiem
newsletter_baner_SQ