Syrop Nr 1 w grypie i przeziębieniu.*

Dlaczego Sambucol®?

Szukając sposobu na zawalczenie objawów grypy i przeziębienia w końcu każdy natknie się na syrop na grypę Sambucol. Dlaczego? Ponieważ preparat ten idealnie zwalcza wszelkie objawy i symptomy grypy i przeziębienia, jednocześnie przywracając organizm i układ odpornościowy do stanu, w którym zwalczenie wirusów będzie tylko formalnością. Syrop na przeziębienie Sambucol zawiera aktywny składnik Antivirin®, który wyizolowany jest z owoców czarnego bzu – to jedyny taki środek dostępny na rynku, który wykorzystuje naturalne możliwości czarnego bzu w kuracji przeciwko grypie i przeziębieniu.

Działanie syropu na grypę zostało potwierdzone klinicznie. Eksperci dowiedli, że prezentowany syrop na przeziębienie z czarnym bzem działa znacznie lepiej, niż zwykłe środki lecznicze. Nie tylko kuruje organizm , ale także działa profilaktycznie, eliminując wirusy z organizmu i tworząc barierę ochronną, której inne syropy na przeziębienie nie są w stanie stworzyć. To właśnie lecznicze działanie owoców czarnego bzu sprawia, że syrop Sambucol jest polecany zarówno dla młodych, jak i dorosłych pacjentów, którzy chcą profilaktycznie zabezpieczyć swój organizm przed przeziębieniem lub już walczą z grypą.

Sambucol® to naturalny i skuteczny produkt do postępowania dietetycznego w stanach:

  • grypy
  • przeziębienia
  • w profilaktyce grypy

w celu wspomagania naturalnych funkcji układu immunologicznego.

Sambucol® zawiera Antivirin®

Aktywny składnik wyizolowany z owoców czarnego bzu, który wspomaga organizm w stanach zwiększonego ryzyka infekcji wirusowej.

Produkty Sambucol®

Sambucol®

to produkt naturalny

Sambucol®

jest polecany przez pediatrów w grypie i przeziębieniu

Sambucol®

zdobył zaufanie milionów ludzi na całym świecie

Sambucol®

to produkt dla całej rodziny

Sambucol® – działanie potwierdzone w badaniach naukowych

Pacjenci z grupy przyjmującej Sambucol® osiągnęli znaczącą poprawę 4 dni wcześniej niż pacjenci z grupy placebo.**

wykres_czas_grypy

*IMS value MAT/12/2015

**Zakay-Rones Z. i wsp. Randomizowane badanie dotyczące skuteczności i bezpieczeństwa stosowania doustnego ekstraktu z czarnego bzu w leczeniu wirusowych infekcji grypy typu A i B. J Int Med. Res. 2004;32(2):132-40. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejrozumiem
newsletter_baner_SQ